п'ятниця, 30 вересня, 2016, 16:53 Спорт
Запорізький «Мотор» програв матч 2-го туру групового етапу гандбольної ЛЧ-16/17

В Бухаресті відбувся матч другого туру групового етапу гандбольної Ліги Чемпіонів сезону-16/17, в якому румунське «Динамо» приймало запорізький «Мотор» і виграла з рахунком 35:31.

handball.motorsich.com

"Мотор" програв у Бухаресті тамтешньому "Динамо" / handball.motorsich.com

Румунська команда мала перевагу протягом всього матчу і виграла перший тайм з різницею у два голи – 15:13, повідомляє sport.unian.ua.

Після перерви «Динамо» продовжувало нарощувати свою перевагу, довівши її до підсумкових «+4». Фінальна сирена зафіксувала рахунок 35:31.

Кращим бомбардиром у складі української команди в цьому матчі став російський легіонер Ігор Сорока – вісім голів. По сім влучних кидків на рахунку литовця Айденаса Малашинскаса і ще одного росіянина Сергія Шельменка.

Нагадаємо, у першому турі Ліги Чемпіонів сезону-16/17 «Мотор» зіграв внічию з французьким «Нантом» – 26:26. Наразі запорізька команда ділить місця з третього по п’яте в турнірній таблиці групи D.

2018-11-13 22:46 :30