Новини » Львів

Із центру Львова заберуть усі атракціони

Виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 30 вересня прийняв рішення про демонтаж засобів сфери розваг і відпочинку та атракціонної техніки (пересувної, спортивної, немеханізованої та механізованої, у тому числі дитячих електромобілів, сігвеїв та турніків тощо), які розташовані у центральній частині міста Львова у зоні ЮНЕСКО.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Відповідно до рішення «Муніципальна дружина» повинна до 20 жовтня спільно з Галицькою районною адміністрацією, Галицьким відділом поліції м. Львова Головного управління Національної поліції у Львівській області та Управлінням патрульної поліції м. Львова демонтувати засоби сфери розваг і відпочинку та атракціонну техніку (пересувну, спортивну, немеханізовану та механізовану, у тому числі дитячі електромобілі, сігвеї та турніки тощо), які функціонують без дозвільних документів у центральній частині міста Львова у зоні ЮНЕСКО.

«Таке рішення ми приймали на попередніх виконкомах. Відповідно, зараз діє ухвала про заборону встановлення будь-яких атракціонів перед Оперним театром. Є складені протоколи «Муніципальною дружиною». Ми були змушені винести вищезгадане рішення на засідання виконавчого комітету, оскільки підприємці не реагують на будь-які звернення про демонтаж», – повідомила журналістам директор департаменті економічної політики Ірина Кулинич.

Loading...