четвер, 29 вересня, 2016, 14:59 Суспільство
Національна опера зайнялась архівом Дмитра Гнатюка, який знайшли на смітнику

За інформацією дирекції Національної опери України імені Тараса Шевченка, після поширення інформації про знайдення архіву видатного українського співака Дмитра Михайловича Гнатюка, було прийняте рішення долучитися до опрацювання знайдених матеріалів з метою створення архіву видатного співака, який багато років свого життя та творчості присвятив сцені цього театру та зробив великий внесок у розвиток української культури.

Про це повідомляє прес-служба Мінкультури.

Керівництво Національної опери активно співпрацює з сином української легенди оперного співу Андрієм Дмитровичем Гнатюком над обробкою величезного обсягу документів, листів, фотоматеріалів із батькової спадщини, які потребують ретельного вивчення та систематизування, і після закінчення цієї роботи будуть належним чином архівовані.

За повідомленням самого Андрія Дмитровича, ще за життя, сам Дмитро Гнатюк не приділяв особливої уваги цим матеріалам, вони знаходились на балконі серед інших побутових речей. І під час ремонту квартири, будівельники, без погодження з господарями, прибрали їх. Наразі матеріали опрацьовуються і вже в наступному році, на річницю з дня народження батька, архіви які зберігаються в родині, будуть передані в оперний театр разом з іншими унікальними речами Дмитра Гнатюка.

Нагадаємо, архів народного артиста України, режисера, співака, педагога Дмитра Гнатюка викинули на смітник в центрі Києва.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 14:37 :32