Новини » Регіони 28 вересня, 2016, 10:53
На Закарпатті планують використовувати мобільні дамби для захисту від паводків

Керівники Закарпаття зустрілися з представниками датської компанії «Environment Solutions», яка спеціалізується на виробництві мобільних дамб.

Про це інформує прес-служба Закарпатської ОДА.

Сертифіковану систему протипаводкового захисту широко використовують у країнах Європи, зокрема, у Франції, Іспанії, Румунії, Угорщині, для захисту будівель та стратегічних об’єктів при повенях, замість мішків з піском. Перевага такої дамби полягає у швидкості її встановлення: приблизно кілометр конструкції бригада з 4-6 чоловік може встановити протягом 4 годин. Демонтує систему за короткий час спеціальне обладнання.

Під час демонстрації мобільної дамби у реальних умовах на набережній річки Уж представники датської компанії розповіли про її технічні особливості. Рукав мобільної дамби заповнюється паводковою водою, затягується хомутами, може бути встановлений на будь якій поверхні. За рахунок масивності, вода не може підмивати конструкцію.

За результатами зустрічі голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль доручив фахівцям області вивчити питання щодо розміщення мобільних дамб у районах краю за рахунок коштів Програм транскордонного співробітництва.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 15:51 :02