Новини » Регіони 27 вересня, 2016, 16:23
На посаду заступника голови Івано-Франківської ОДА претендують п’ятеро кандидатів

У приміщенні Івано-Франківської облдержадміністрації розпочався конкурс на заміщення вакантної посади першого заступника голови ОДА.

Про це сьогодні, 27 вересня, IA ZIK повідомили в прес-службі ОДА.

Свої кандидатури на зайняття посади подали п’ятеро претендентів, зокрема, директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Марія Савка, голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, а також Микола Кириченко, Руслан Коцаба і Богдан Гургула.

Конкурсну комісію, до якої увійшли представники облдержадміністрації та керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, очолив заступник голови – керівник апарату ОДА Валерій Крецул.

Голова комісії ознайомив учасників конкурсу із умовами його проведення, зокрема, зазначив, що визначення переможця відбуватиметься у три етапи: відповідь на 40 тестових запитань (загалом на конкурс Національним агентством України з питань державної служби запропоновано 400 питань), письмове завдання та співбесіда.

Конкурсанти, які правильно розв’яжуть 24 тестових завдань, матимуть можливість брати участь у другому турі, а відтак, відповідно до отриманих результатів, і в проведенні співбесіди.

За словами Валерія Крецула, конкурсантам будуть запропоновані питання на знання Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного та бюджетного законодавства.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 01:15 :26