Новини » Події

На Донеччині почастішали випадки нападу вовків на домашню худобу

Через заборону полювання на диких тварин на території Донецької області почастішали випадки нападу вовків на домашню худобу.

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на ІА «Вчасно».

Повідомляється, що жителі селищ турбуються за життя і здоров’я дітей, бо тільки за останні два місяці жителі Щербинівки (Торецька міськрада) звернулися зі скаргами з приводу загибелі 16-ти собак, трьох кіз та двох овець.

«Факти нападу диких звірів підтверджують очевидці, які особисто на території селищ бачили вовків, які нападали на домашніх тварин. Найбільше людей лякає той факт, що напади відбуваються вже не тільки вночі, але і в світлий час доби», – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що у Щербинівці вівцю вовки загризли о сьомій ранку, а на кіз напали близько другої години дня.

У повідомленні зазначають, що через бойові дії у цьому регіоні з 2014 року заборонено санітарний відстріл диких тварин. Вовки ж у пошуках їжі все ближче підбираються до житлових будинків і розгулюють по території селищ.

«Це стало можливим через те, що річка Кривий Торець протікає між селищами Щербинівка і Петрівка по всій їхній довжині. Прибережна територія річки займає досить-таки велику площу, яка поросла очеретом, високою травою і стала природним укриттям для вовків», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ці зарості поступово стають небезпечними для життя і здоров’я місцевих жителів Особливо тих, чиї вулиці виходять до річок і балок. Жителі селищ бояться поодинці ходити на городи та відпускати дітей до школи.

У матеріалі зазначають, що Донецька військово-цивільна адміністрація знає про такий стан речей і найближчим часом планує дати рішення з цього питання.

Loading...