Новини » Економіка 26 вересня, 2016, 9:32
ДФС, вигравши два суди, не може потрапити з перевіркою до «Корпорації КРТ» Дубневичів
<nbsp;>

Перешкодою для цього є ухвала Вищого адміністративного суду України про зупинення виконання постанов судів попередніх інстанцій, які відхилили вимогу ТОВ «Корпорація КРТ» визнати протиправним та скасувати позапланову перевірку фірми органами ДФС.

Про це йдеться у листі Головного управління ДФС у Львівській області, який надійшов у відповідь на інформаційний запит ІА ZIK.

Підставою для тривалої судової тяганини стало оскарження ТОВ «Корпорація КРТ» наказу ДПІ у Пустомитівському районі ГУ ДФС у Львівській області від 12 листопада 2015 року на проведення виїзної позапланової перевірки. З рішення суду випливає, що причиною її призначення було те, що КРТ не надало на вимогу ДФС пояснень та копій підтверджуючих документів у визначений законом строк.

Ревізія податківців мала стосуватись питань правомірності формування податкового кредиту та податкових зобов’язань з ПДВ по взаєморозрахунках з ТзОВ «ІДЕАЛ ІНВЕСТ» (код ЄДРПОУ 39421863), ТзОВ «ЗЕРІС» (код ЄДРПОУ 39422390), ПП «ХІМІНВЕСТ» (код ЄДРПОУ 32424590), ТзОВ «МІКЛЕР» (код ЄДРПОУ 39613898), ЗТБ (код ЄДРПОУ 30478068) за червень 2015 року.

Тобто фіскали запідозрили КРТ у махінаціях з метою мінімізації сплати податків.

Відчуваючи неладне, КРТ відмовила працівникам ДПІ у Пустомитівському районі у допуску до документів та звернулось з позовом про визнання перевірки протиправною та її скасування до Львівського окружного адміністративного суду. Провадження було відкрито вже наступного дня після перевірки, яка не відбулась, – 13 листопада 2015 року.

Вже 23 грудня цього ж року суд відмовив юристам КРТ у задоволенні позову, таким чином підтвердивши, що працівники ДФС ініціювали перевірку на законних підставах.

У Львівському апеляційному адміністративному суді, куди фірма Дубневичів подала оскарження, 7 червня 2016 року продублювали рішення попереднього суду та правомірність вимог фіскалів.

Проте брати Дубневичі зараз політики загальнодержавного масштабу, народні депутати – тому і «справедливість» взялись шукати лише у столиці. І вже 29 червня 2016 року Вищий адміністративний суд України своєю ухвалою зупинив виконання рішення двох попередніх судів, до закінчення розгляду касаційної скарги.

Таким чином зараз рішення щодо того чи це відтермінування «вироку», чи перший крок до перемоги Дубневичів над інтересами держави руками дискредитованого правосуддя, залежить від конкретних суддів ВАСУ Моторного О. А., Борисенка І. В. та Кошіль В. В.

Аналітична група ІА ZIK

Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 16:31 :32