Новини » Світ 25 вересня, 2016, 2:40
У Польщі виявили найбільше в світі підпільне виробництво віагри

Поліція Польщі відзвітувала про арешт злочинного угруповання, яке налагодило найбільше в світі виробництво стероїдних препаратів і віагри.

Про це повідомляє Replyua з посиланням на «tvn24».

Підпільний завод розташовувався в Куявсько-Поморському воєводстві поблизу Бидгощі на території приватного будинку. У момент проникнення поліції в будівлю в ньому знаходився один чоловік, інших членів злочинного угруповання вдалося заарештувати пізніше. Затриманим було пред’явлено звинувачення в «незаконному виробництві препаратів, що створюють небезпеку для життя і здоров’я людей».

Як з’ясувалося, підпільний завод існував протягом кількох місяців. Підслідні пояснили, що спочатку вони робили не більше ста таблеток у партії і продавали їх через Інтернет. Бізнес виявився прибутковим і поступово вони доросли до невеликої фабрики. Виробничі приміщення перебували в приватному будинку, входи до них ретельно маскувалися шафами і іншими предметами інтер’єру. Всередині «цехів» поліція виявила 48 верстатів, які беруть участь у хімічних процесах синтезу препаратів та їх таблетуванні. Слідчим органам вдалося вилучити кілограми готової продукції – понад 430 тисяч стероїдних пігулок і близько 100 000 таблеток віагри.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-22 22:41 :11