п'ятниця, 23 вересня, 2016, 11:52 Спорт
Запорізький «Мотор» у гандбольній ЛЧ стартував з нічиєї із французьким «Нантом»

У Харкові завершився матч 1-го туру гандбольної Ліги Чемпіонів-16/17, в якому запорізький «Мотор» приймав французький «Нант» і зіграв внічию. Гра завершилася з рахунком 26:26.

"Мотор" не втримав перемогу у матчі з "Нантом" / handball.motorsich.com

Українці на рівних діяли із суперником протягом всього матчу, пише sport.unian.ua. Перший тайм завершився з символічною перевагою гостей в один м’яч – 15:16.

А після перерви гравці «Мотора» зуміли не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Свою перевагу вони утримували аж до останньої хвилини гри. Але, заключна атака французів виявилася результативною, а повторна атака господарів майданчика, у яких залишалося близько 30 секунд, успіхом не увінчалася.

Найрезультативнішим гравцем у складі «Мотора» в цьому матчі був Станіслав Жуков, на рахунку якого 5 голів. По 4 точних кидка на рахунку Юрія Кубатько і легіонерів Бориса Пуховського (Білорусь) та Гліба Калараша (Росія).

Матч 2-го туру групового етапу Ліги Чемпіонів «Мотор» проведе у наступний четвер, 29 вересня, в столиці Румунії проти «Динамо» (Бухарест).

2018-09-21 09:36 :06