Новини » Київ 23 вересня, 2016, 12:05
У листопаді у Києві відбудеться Форум з питань бренду роботодавця та залучення KEBEF
Щорічний Форум з питань бренду роботодавця та залучення KEBEF 2016
Щорічний Форум з питань бренду роботодавця та залучення KEBEF 2016

10 та 11 листопада у Києві приміщенні IQ Business Center, що на вул. Болсуновська, 13-15, відбудеться 5-ий щорічний Форум з питань бренду роботодавця та залучення KEBEF 2016.

Про це повідомляють організатори заходу.

Цьогоріч під час форуму говоритимуть про майбутнє та пов’язані з ним виклики, які компанії і лідери повинні будуть подолати. У світі, що постійно змінюється, сподіватися на стабільність у лідерстві, HR та комунікаціях було б наївно. Тому тема KEBEF-2016 «Успішний роботодавець у новому світі: як віднайти ген лідерства?»

У фокусі форуму будуть чотири важливих блоки:

  • Лідерство/управління: Нестача робочих місць чи талантів – яким буде майбутнє ринку праці? Які компетенції зроблять сьогоднішнього тебе конкурентоздатним завтра? Чому культура навчання з невдач важлива для майбутнього бізнесу? Що компанії мають змінити сьогодні, щоб стати успішними в новому світі?
  • Управління персоналом: Якими є глобальні тренди в управлінні талантами? Як створювати бренди, які заслуговують на любов співробітників? Чого очікувати від нового соціального контракту між компаніями та працівниками? Хто в компанії має провідну роль у залученні співробітників?
  • Комунікації: Яка роль директорів з комунікацій у побудові високопродуктивних організацій? Які комунікації надихають та залучають співробітників? Яким буде майбутнє кризових комунікацій?
  • Особистий розвиток/натхнення: В чому секрет успіху та продуктивності без стресу? Які переваги несе ваш усвідомлений успіх організації, на яку ви працюєте? Поради та рекомендації для хорошого нетворкінгу.

Цього року вперше у форумі візьме участь один із європейських лідерів у сфері комунікацій, коуч для топ-менеджерів і підприємців, член Arthur W. Page Society – Еміліо Галлі Зугаро. Він з 1992 по 2015 рр. був директором з корпоративних комунікацій однієї з провідних страхових компаній світу Allianz SE (Німеччина), нині – тренер та викладач з кризового менеджменту та комунікацій у провідних ВНЗ Німеччини.

Коуч для топ-менеджерів і підприємців, член Arthur W. Page Society – Еміліо Галлі Зугаро
Коуч для топ-менеджерів і підприємців, член Arthur W. Page Society – Еміліо Галлі Зугаро

Організатором форуму виступає компанія Be–it Agency – провідна агенція у сфері комунікаційних послуг. Вона запрошує провести два дні з найкращими європейськими та українськими професіоналами у сфері брендингу роботодавця і залучення.

«Ви повернетесь додому з новими стратегіями і техніками для підвищення ефективності інвестицій у боротьбі за кращі таланти на ринку, залучення співробітників і капіталізацію бізнесу. Зареєструйтеся можна зараз для участі у найвичерпнішому форумі з питань побудови бренду роботодавця, внутрішніх та зовнішніх комунікацій», – йдеться у повідомленні.

Усі, хто встигне зареєструватися до 10 жовтня 2016 року, отримають квитки за спеціальною ціною – 6 880 грн з ПДВ. З 11 жовтня до дня події ціна становитиме 7 900 грн з ПДВ.

<nbsp;>

З питань участі у Форумі звертайтеся до спеціаліста з роботи з клієнтами Поліни Середи (098 402 91 55).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 05:05 :12