Новини » Київ 23 вересня, 2016, 10:59
У Києві в жовтні пройде українсько-німецький бізнес-форум

Українсько-німецький бізнес-форум, запланований під час візиту прем’єр-міністра Володимира Гройсмана в Німеччину наприкінці червня, пройде 11 жовтня в Києві.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Міністерства економічного розвитку і торгівлі у Facebook.

Програма форуму складатиметься з п’яти панельних дискусій, включаючи промисловість, інфраструктуру і логістику, інновації та цифровий світ, поновлювану енергетику та енергоефективність, агропромисловість та продовольство.

При цьому Мінекономрозвитку закликало представників українського бізнесу надсилати заявки для участі у бізнес-форумі.

Нагадаємо, Гройсман відвідав Німеччину з візитом 27-28 червня. Берлін став другою після Вашингтону столицею, яку відвідав голова уряду. Гройсман провів переговори з федеральним канцлером Ангелою Меркель, домовившись про проведення українсько-німецького бізнес-форуму у Києві.

Україна в 2015 році провела ряд бізнес-форумів, зокрема, в США та Німеччині, результатами яких стали дорожня карта торговельного співробітництва між Україною та США, а також угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку на надання Україні кредиту для закупівлі газу у європейських споживачів. У 2016 році великі бізнес-форуми були організовані в Канаді та Бельгії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 05:05 :36