live
Новини » Регіони 197

Закарпатські кордони посилено охоронятимуть

Українські прикордонники. Фото: Марієнко Андрій/УНІАН
загрузка...
загрузка...

Відповідно до розпорядження Голови Держприкордонслужби про посилення охорони західних рубежів, до Чопського прикордонного загону прибули курсанти 4-го курсу Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького.

Про це інформує прес-служба Чопського прикордонного загону.

У зв’язку з активізацію протиправної діяльності та з метою ефективної боротьби з контрабандою та перевезенням нелегальних мігрантів – прикордонники посилять найбільш вразливі ділянки кордону.

На шикуванні курсантів начальник Чопського прикордонного загону Сергій Білявець зазначив: «Ділянка західного кордону – одна із найважчих та найвідповідальніших. Тут кожному потрібно проявити усі свої теоретичні знання та практичні уміння для того, щоб якісно та ефективно виконувати задачі по боротьбі з протиправною діяльністю на кордоні».

За 2016 рік на ділянці відповідальності Чопського прикордонного загону у 103 випадках було виявлено понад 130 тис. пачок контрабандного тютюну у пунктах пропуску та понад 20 тис. пачок поза пунктами пропуску. Разом з тим, за 2016 рік прикордонниками Чопського загону було виявлено та затримано 209 нелегальних мігрантів, які в пошуках кращих умов життя намагались незаконно перетнути державний кордон та потрапити до країн ЄС.

Loading...
Loading...
Loading...