Новини » Економіка 20 вересня, 2016, 14:23
Україна зацікавлена в підвищенні активності авіаперевезень з Німеччиною, – Омелян
Літак. Фото: ZIK/EPA/MARCEL KUSCH
Літак. Фото: ZIK/EPA/MARCEL KUSCH

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян закликав Німеччину підтримати Україну в питанні підписання Угоди про відкрите небо між Україною та ЄС.

Про це інформують на сайті Мінінфрастуктури України.

«Ми високо цінуємо практичне наповнення співробітництва між Україною та Німеччиною у сфері інфраструктури і сподіваємось, що Німеччина підтримає Україну в питанні підписання Угоди про відкрите небо між Україною та ЄС. Наразі м’яч на боці наших європейських партнерів», – про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі з Державним Секретарем Федерального міністерства транспорту та цифрової інфраструктури ФРН Райнером Бомбою, яка відбулась 19 вересня 2016 року в Берліні.

Під час зустрічі сторони обговорили широке коло питань двосторонньої співпраці, ключовою темою стала підготовка та реалізація Національної транспортної стратегії. В.Омелян та Р.Бомба домовились про обмін фахівцями з метою вивчення досвіду щодо розробки та впровадження Національної транспортної стратегії в Німеччині та в Україні. «Україна потребує системного і докорінного реформування транспортної галузі. Ми вже працюємо над цим, і ми зацікавлені в залученні кращого європейського досвіду, яким, безперечно, володіє Німеччина, до розробки та реалізації такої стратегії в Україні», – наголосив В.Омелян.

Також сторони обговорили питання лібералізації ринку автомобільних та авіаційних перевезень. «Україна зацікавлена в підвищенні активності авіа-перевезень з Німеччиною: позитивний ефект від збільшення кількості рейсів відчує і бізнес, і громадяни обох країн», – підкреслив Міністр інфраструктури України.

Також він додав, що важливим свідченням успішності інтенсивного двостороннього діалогу стане підписання Меморандуму між ПАТ «Українська залізниця» та Siemens, яке має відбутися завтра в рамках зустрічі міністрів двох країн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 07:53 :49