Новини » Львів 20 вересня, 2016, 15:41
Серед читачів збільшився попит на українську історичну та дитячу літературу, –­ Коваль

Українці стали більше читати книжок державною мовою. Насамперед зріс попит на якісну дитячу літературу та твори на історичну тематику. Утім, російськомовні книжки досі отримують перевагу на вітчизняному ринку.

Про це в ефірі хард ток-шоу «В очі» (щопонеділка о 23:30) розповіла організаторка Національного книжкового «Форуму видавців у Львові» Олександра Коваль.

«Пропорція українськомовних та російськомовних книжок на вітчизняному ринку наразі ще не на користь перших. Однак на Форумі українська книжка переважає. На жаль, люди ще потребують продукції російською мовою, оскільки не всі ніші заповнені перекладною літературою, бізнес-літературою тощо, яка видана українською. Наразі її недостатньо», – зазначила Олександра Коваль.

За її словами, найбільший поступ останнім часом відбувся у сфері української дитячої літератури.

«Цю продукцію, видану державною мовою, нині хочуть купувати у всіх областях. Навіть у тих, де раніше від неї категорично відмовлялись, зокрема: Одеській, Харківській, Сумській, Донецькій і Луганській. Шалений сплеск попиту на українську дитячу книжку триває на територіях, які межують із непідконтрольними районами. Також зріс попит на історичну літературу, видавництва стали пропонувати читачам надзвичайно якісну продукцію», – стверджує організаторка національного книжкового ярмарку «Форум видавців у Львові».

Нагадаємо, 18 вересня у Львові завершився 23-й Форум видавців, який потішив гостей ярмарком, міжнародним літературним фестивалем, врученням премії «Найкраща книга форуму», ніччю поезії, музики тощо.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 04:16 :20