Новини » Львів

На Бродівщині вшанували пам’ять полеглих героїв АТО і Небесної Сотні

Вчора, 18 вересня у Бродах відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 932-ї річниці міста. Розпочалося дійство проходженням святкової колони центральними вулицями міста та покладанням кошиків з живими квітами до пам’ятників.

Про це повідомив власкор ІА ЗІК.

Очолив святкову колону Львівський муніципальний оркестр «Сурми Галичини», котрий виконував відомі українські та патріотичні мелодії для духового оркестру.

Урочисте покладання квітів відбулося до пам’ятників Петра Полтави, Жертвам більшовицьких репресій, Героїв Небесної Сотні, а завершився урочистий хід на центральній площі Ринок, де вклонилися Кобзареві.

Урочисту частину своїм виступом розпочала народна хорова капела «Боян». Згодом відбулося екуменічне богослужіння за Броди і бродівчан за участю представників усіх конфесій міста, яка завершилася спільним духовним гімном України.

Хвилиною мовчання вшанувала бродівська громада пам’ять загиблихї учасників АТО, а також героїв Небесної Сотні.

Також відбулося нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Місто, в якому я живу» (20 номінацій). Після цього нагородили переможців історично-краєзнавчої гри «Броди- квест», яке провів директор музею Василь Стрільчук. Відзначили й місцевих комунальників, представників ЗМІ, підприємців, які зробили свій внесок у розбудову міста – грамотами і грошовими прєміями.

Відбувся святковий концерт за участю колективів РНД, ШЕВ, вокально-хореографічних студій «Гал-арт», «Первоцвіт» та пісенного вкернісажу «Лав-студіо», ансамблів «ми з Галичини», та «Дивограй» та ін. Увечері публіку забавляли артисти зі Львова – гурт «Соколи» та Лілія Ваврин.

Крім цього, урочистий проїзд містом здійснили місцеві байкери.

Loading...