Новини » Регіони 19 вересня, 2016, 11:52
Москаль доручив жорстко навести лад із блокуванням кордону
Блокування дороги поблизу україно-словацького кордону на Закарпатті. Фото: pmg.ua
Блокування дороги поблизу україно-словацького кордону на Закарпатті. Фото: pmg.ua

Незаконна акція з блокування українсько-словацького кордону має бути припинена, а проїзд автомобілів через контрольно-пропускний пункт «Ужгород» звільнений.

Таку позицію обласної державної адміністрації озвучив Геннадій Москаль, – повідомляє власкор IA ZIK.

«Порядок ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією регламентується Митним кодексом, зміни до якого може прийняти тільки Верховна Рада України, – заявив керівник області. – Кожен «пересічник», купуючи автомобіль з іноземною реєстрацією, знав, що змушений буде кожні п’ять днів перетинати державний кордон».

За словами Москаля, з боку ОДА було зроблено максимум для лібералізації процесу «пересічки» і принципового вирішення цього питання на рівні Верховної Ради. Зокрема, підготовлено відповідний законопроект, який переданий на розгляд народних депутатів, митникам доручено лояльно ставитися до довідок про поламки автомобілів, які відтерміновують «пересічку» тощо.

І ось тепер «пересічники» блокують кордон, перешкоджаючи проїзду підприємців, туристів та інших громадян, які не мають до порядку перетину кордону автомобілістами жодного відношення. При цьому незаконна акція проводиться за участі мешканців Києва, які не мають автомобілів з іноземною реєстрацією, а також раніше судимих за шахрайство місцевих провокаторів, котрі роками ніде не працюють і не мають не те що автомобіля, а навіть «біціглів», наголошує Москаль.

«У відповідь на цю провокацію заявляю, що відтепер жодних переговорів із «пересічниками» ОДА не проводитиме, ніяких послаблень із боку митників щодо процесу перетину кордону автомобілів з іноземною реєстрацією не проводитиметься. За блокування транспортних комунікацій передбачена кримінальна відповідальність, тому правоохоронним органам доручено жорстко, у межах законодавства, навести лад на українсько-словацькому кордоні. Шантаж обласної виконавчої влади, яка в принципі не може втручатися в правила перетину державного кордону автомобілістами, не пройде», – йдеться на офіційній сторінці голови Закарпатської ОДА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 02:51 :36