четвер, 15 вересня, 2016, 20:03 Економіка
До кінця цього року Україна повинна отримати ще один транш від МВФ

Наступний транш МВФ для України може бути виділений до завершення 2016 року: коли саме, визначатиме Виконавча рада фонду.

Про це заявив під час брифінгу у Вашингтоні директор Департаменту комунікацій МВФ Джеррі Райс, повідомляє Укрінформ.

«Що стосується наступного перегляду та наступного траншу, це може відбутися до кінця року», – зауважив представник фонду.

Водночас він зазначив, що зараз не має інформації про конкретні дати або розміри траншу, які можуть бути ухвалені. За його словами, ці питання вирішуватимуться на засіданні Виконавчої ради МВФ.

Райс також прокоментував рішення керівництва Фонду щодо прийняття виключень у програмі кредитування для України. За його словами, це технічні питання, «які часто виникають у рамках подібних програм» та стосуються технічних аспектів.

Представник МВФ також зауважив, що зменшення суми третього траншу для України від очікуваних $1,7 млрд до $1 млрд не є «чимось надзвичайним».

Він повідомив, що перегляди й відбуваються для того, щоб «відкалібрувати» рекомендації щодо політики кредитування та «переконатися в тому, що фінансування здійснюється в відповідності до потреб балансу платежів та реалізації цієї політики».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 14:49 :27