Новини » Події 13 вересня, 2016, 0:51
В «ДНР» затримали сімох школярів за «диверсійну діяльність»
  • Диверсанти ДНР
  • Диверсанти ДНР
  • Диверсанти ДНР
  • Диверсанти ДНР

Сімох школярів звинуватили в диверсійній діяльності та заарештували на Донбасі.

Про це повідомляє УНН з посиланням на так зване міністерство держбезпеки «ДНР».

«У травні 2015 року співробітник спецслужби України Ігор Рицко (позивний «Алмаз»), який працював під легендою військовослужбовця військової частини № пп 3629 Збройних сил України, запропонував неповнолітньому мешканцю м.Ясинувата Богдану Ковальчуку створити групу зі своїх друзів і знайомих для заробляння грошей шляхом вибивання боргів з комерсантів м.Ясинувата», – йдеться у повідомленні.

Нібито з метою вибивання боргів у одного з підприємців, група, створена Ковальчуком, повинна була підірвати автомобіль одного з бізнесменів. Як стверджують у «ДНР», для цього Рицко передав школяру компоненти саморобного вибухового пристрою та інструкції щодо їх застосування.

«Групою Ковальчука в складі неповнолітніх Арсенія Белавіна, Владислава Пазушко, Дениса Хмеленка, Дениса Коваля були здійснені підриви двох автомобілів, що належать громадянам ДНР. За скоєні злочини, кримінальне угруповання малолітніх злочинців отримала винагороду в розмірі 5 тис. грн», – повідомили у «міністерстві».

Після цього, згідно з інформацією «ДНР»-івців, шантажуючи хлопців вже скоєними злочинами, а також погрожуючи фізичною розправою над ними і членами їх сімей Рицко схилив Ковальчука та його угруповання до скоєння диверсій на військових об’єктах. Для цього хлоаці втягнули в групу своїх друзів і однолітків, а саме Солодовникова та Миронова.

Згідно з повідомленням, за рік (з травня 2015 по червень 2016 року) школярами були здійснені підриви автомобілів цивільних осіб, військової машини зв’язку, МТЛБ, службового автомобіля Ясинуватського міського відділу МВС та інших цивільних і військових об’єктів.

«Наразі ведуться слідчі і оперативно-розшукові заходи зі встановлення всіх учасників вищевказаної групи та ступеня вини кожного з них», – повідомили у «ДНР».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 15:32 :22