Новини » Суспільство 13 вересня, 2016, 12:19
У вінницькій школі вчителька перелякала дітей злими духами

У вінницькій школі вчителька української мови примушувала дітей молитися на своїх уроках та лякала учнів злими духами. І директор навчального закладу, і місцеві чиновники знали про такі дивні дії педагога, однак ніяк не реагували на це.

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне» ( щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Учениця Іванка боїться ходити до школи, бо на уроках української мови школярам чомусь розповідають історії про диявола і чортів. Учителька змушує дітей молитися і хреститися, щоб злі духи не заважали навчанню. Батьки ж такою методикою педагога шоковані.

«Коли дитина позіхає, то учитель змушує її перехрестити рота. Коли вона розповідає якісь страшні історії, то всі мають встати і помолитися. Хто бажає – молиться, а хто ні – має стояти і далі», – розповідає мама учня Наталія Сергієнко.

Натомість сама вчителька – Таміла Очеретна – від звинувачень відхрещується: мовляв, молитися нікого не примушувала.

«Ми читаємо надзвичайно чисту молитву, яка є оберегом для дітей. Хто хоче, той промовляє її з усіма разом. У дітей це завжди дуже добре виходило» – запевняє педагог.

Виявляється, директор школи знав про таку методику навчання, та молитися не заважав, адже, за його словами, скарг на це не було. Коли ж батьки написали звернення до міського управління освіти, чиновники розпочали перевірку. Як з’ясувалося, скарги на вчительку все ж надходили, та щоб не звільняти жінку за кілька років до пенсії, на справу закривали очі.

«Департамент освіти вже не перший рік долучається до цієї справи. Кілька разів ми приїжджали до школи, щоб з’ясувати усі обставини. Тоді ми пішли жінці назустріч, адже вона попросила не звільняти її до пенсії» – прокоментував начальник відділу середньої освіти Вінницької міськради Юрій Єрмаков.

Врешті вчительку не звільнили, а лише перевели викладати в інші класи. Батьки ж учнів цим невдоволені й вимагають звільнити жінку, інакше скаржитимуться до прокуратури. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 20:44 :18