Новини » Світ 13 вересня, 2016, 5:08
Члени виборчої комісії в Мінську втекли з бюлетенями

Члени виборчої комісії втекли з бюлетенями і навіть не озвучили цифри голосування. Комісія злякалася, що у неї не сходяться цифри.

Про це повідомляє «Радіо Рацыя».

Колишня вже кандидат у депутати» від Білоруської Християнської Демократії розповіла про порушення в роботі виборчої комісії на 425-му виборчій дільниці в Мінську.

«Після підрахунку дострокових голосів комісія зауважила, що у них просто не сходяться цифри», – говорить Ольга Ковалькова.

«Вони ніякі цифри не озвучили, всі склали і поїхали. У присутності членів місії ОБСЄ на цій ділянці не озвучили результати. Не озвучили ні по одному з видів голосування і не вивісили копію протоколу. Вони не знали, що робити. Напевно, був такий психоз у дільничній комісії. І наші спостерігачі не змогли навіть зафіксувати, вони самі мені сьогодні вранці дзвонили і говорили: ми не знаємо, що це, як це можна прокоментувати», – стверджує Ковалькова.

За її твердженням, комісія просто не виконувала виборче законодавство. Навіть присутність місії ОБСЄ не вплинуло на її дії. За фактом порушення Ковалькова направила скаргу.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 23:23 :08