Новини » Львів

Львів вперше візьме участь у зустрічі міст-членів Мережі креативних міст ЮНЕСКО

Фото: bic.moe.go.th

14-16 вересня у м. Естерсунд (Швеція) відбудеться десята щорічна зустріч міст-членів Мережі креативних міст ЮНЕСКО. Львів, який у грудні 2015 році здобув титул «Місто літератури», та є єдиним українським містом, що входить до Мережі креативних міст ЮНЕСКО, вперше візьме участь у такій зустрічі.

Про це повідомляє прес-служба львівської міської ради.

Загалом у зустрічі візьмуть участь близько 250 представників 116 міст Мережі з 54 країн світу.

Метою цьогорічної зустрічі є обговорення планів діяльності Мережі креативних міст ЮНЕСКО, підтримка міських політик щодо розвитку культури та креативності, посилення партнерських стосунків між містами-членами мережі. Під час зустрічі також відбудеться низка тематичних дискусій та воркшопів.

Довідка.

Мережа креативних міст ЮНЕСКО була створена в 2004 році й охоплює сім тематичних сфер: декоративно-прикладне та народне мистецтво, дизайн, кінематографію, гастрономію, літературу, медіа-мистецтво та музику. Мережа креативних міст ЮНЕСКО є унікальною платформою, що допомагає розвивати міжнародне співробітництво між містами, готовими інвестувати у культуру, творчість та інновації – двигуни сталого урбаністичного розвитку.

Loading...