Новини » Політика

Депутати «Народного Фронту» вручили Капліну та Добродомову балалайки

Фото: nfront.org.ua

Під час ранкового засідання Верховної Ради народні депутати фракції «Народний Фронт» вручили російський народний музичний інструмент балалайку депутатам Сергію Капліну, Дмитру Добродомову і Бориславу Березі, які, як свідчить листування Марії Столярової з телеканалу «Інтер», потрапили у парламент завдяки підтримці Кремля.

Про це повідомляє прес-служба «Народного Фронту».

«Від «Народного фронту» народним балалаєчникам і каналу «Інтер» ми даруємо інструменти, на яких вони повинні працювати», – сказав член фракції «Народний фронт» Юрій Береза, виступаючи з парламентської трибуни.

Він нагадав про оприлюднену нещодавно переписку між депортованою російською пропагандисткою з телеканалу «Інтер» Столяровою та деякими народними депутатами. «Для мене сумно, що ми два роки воюємо фізично та ідеологічно з країною-агресором, але, незважаючи на це, до сих пір дехто не зрозумів, що ідеологічна війна, мабуть, важливіша, ніж те, що наразі відбувається на лінії зіткнення», – сказав Береза.

«Коли по каналах ходять такі депутати, як, наприклад, Каплін, який розповідає про те, як його особисто та його партію хвилює майбутня держави та український народ, а з оприлюдненого листування випливає, що Каплін та його партія – це успішні проекти Росії. Мені сумно й боляче на це дивитись», – наголосив Юрій Береза.

Він підкреслив, що від згуртованості демократичних сил та розуміння розвитку нашої держави «залежить майбутнє наших дітей та онуків». «Я не знаю, може, в когось з присутніх діти й онуки житимуть у якійсь іншій країні, за кордоном, а мої – ні, мені нема куди йти», – резюмував член «Народного Фронту».

 

Loading...