Новини » Економіка 7 вересня, 2016, 15:57
Система управління ГТС України відповідає рівню європейських компаній, – «Укртрансгаз»

Система управління виробничими процесами української газотранспортної системи для надійного і ефективного надання послуг з транспортування та зберігання природного газу сертифікована за 4 міжнародним стандартами, що відповідає рівню компаній-операторів ГТС Німеччини, Франції та Словаччини.

Про це повідомляє прес-служба «Укртрансгазу», – передає УНІАН.

«Оператор ГТС України входить в четвірку європейських газотранспортних компаній, що впровадили та сертифікували чотири і більше системи управління виробничими процесами, які мають міжнародне визнання у всьому світі. Поряд з «Укртрансгазом», в четвірку кращих увійшли французька GRTgaz, словацька Eustream S. A. і німецька E. ON.», – йдеться в повідомленні.

За інформацією прес-служби, у компанії на сьогодні діють 4 стандартb – система управління якістю (ISO 9001), система екологічного управління (ISO 14001), система енергетичного менеджменту (ISO 50001), система управління безпекою праці (OHSAS 18001). Такі ж 4 стандарти дотримують європейські оператори ГТС (компанії GRTgaz, Eustream S. A. E. ON.).

Згідно з повідомленням, впровадження цих стандартів підвищило ефективність використання компанією енергетичних ресурсів та знизило її витрати на виробництво.

«Сертифікація інтегрованої системи управління надає замовникам послуг з транспортування та зберігання природного газу незалежне, обґрунтоване підтвердження і впевненість у тому, що «Укртрансгаз» – надійний партнер, який гарантує виконання контрактних зобов’язань і забезпечує ефективність і безперебійність роботи ГТС України», – зазначила прес-служба.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 10:01 :40