live
Новини » Політика 459

Лещенко просить НАБУ і НАЗК його перевірити і поки складає повноваження в «ДемАльянсі»

Народний депутат Сергій Лещенко. Фото: ipress.ua
загрузка...
загрузка...

Народний депутат Сергій Лещенко просить Національне агентство з протидії корупції (НАЗК) та Національне антикорупційне бюро (НАБУ) здійснити перевірку придбання ним житла.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Антикорупційна діяльність була сенсом мого життя останні 16 років. Тому, у зв’язку з публічним резонансом довкола ситуації з придбанням мною житла, вважаю за необхідне зробити цю заяву», – зазначив нардеп.

Лещенко стверджує, що кошти, сплачені за квартиру, є чесно заробленими, і придбання квартири не порушило відповідних вимог антикорупційного законодавства України. При цьому нардеп зазначає, що був співавтором нового ухваленого законодавства про відкриті реєстри майна та створення незалежних антикорупційних інститутів – НАБУ та НАЗК.

«Як народний депутат та публічний політик вважаю за принципове прозвітувати перед суспільством у належний спосіб. Звертаюся із закликом до НАЗК та НАБУ зробити відповідну перевірку придбання мною житла», – написав він.

Також нардеп повідомив, що на термін такої перевірки складає повноваження члена правління політичної партії «ДемАльянс», до якої нещодавно долучився, «аби не створювати підґрунтя для політичних спекуляцій».

«Як журналіст і політик вважав і вважаю, що підзвітність та прозорість – це ключові принципи, які зможуть побороти корупцію в країні. Не збираюся від них відступати», – зазначив Лещенко.

Нагадаємо, напередодні виник скандал у зв’язку з придбанням Лещенком квартири в центрі Києва площею 200 кв. м і вартістю понад 300 тис. дол. Сам нардеп пояснив джерела походження коштів на придбання квартири. За його словами, половина суми – це позика від засновника «Української правди» Олени Притули терміном на 10 років, інша частина коштів це його заощадження як колишнього співвласника «Української правди», а решта – це його дівчини.

Пояснення колишнього журналіста викликали здивування у вдови одного із засновників «Української правди» Мирослави Гонгадзе.

Більше про Сергія Лещенка читайте тут.

Loading...
Loading...
Loading...