Новини » Львів 6 вересня, 2016, 15:44
ЛОДА оприлюднила список ставків Львівщини, які можна взяти в оренду

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації опилюднив список вільних ставків у Львівській області, які можуть передаватися в оренду на земельних торгах.

За словами директора департаменту Руслана Гречаника, надання в оренду водних об’єктів на земельних торгах дає значну кількість позитивних результатів.

«Зокрема, буде забезпечено ефективне та раціональне використання водного об’єкта, прозорий механізм і вільний доступ учасників до аукціону, наповнення бюджетів місцевих рад надходженнями від орендної плати, утримання водних об’єктів в належному санітарному та гідрологічному режимі, здійснення постійного контролю за якістю вод», – зазначає Руслан Гречаник.

Департамент екології та природних ресурсів запрошує всіх охочих ознайомитись з переліком вільних водних об’єктів та звертатися у відомства з питань їх передачі в оренду на земельних торгах. Ознайомитися з переліком ставків, а також зразком заяви щодо включення ставків до переліку об’єктів, які будуть передаватися в оренду, можна на сайті ЛОДА.

Список вільних для надання в оренду ставків постійно оновлюватиметься.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-24 12:26 :24