Новини » Суспільство 6 вересня, 2016, 9:54
Деніелу Крейгу запропонували $ 150 млн за ще два фільма про Джеймса Бонда
Деніел Крейг. Фото: forbes.com
Деніел Крейг. Фото: forbes.com

Ще один тиждень, і ще одні чутки про Джеймса Бонда. У даний час, джерела наполягають на тому, що компанія Sony пропонує мільйони Деніелу Крейгу, щоб утримати його як головного героя фільму.

Керівники проекту запропонували актору $ 150 млн, щоб він зіграв Бонда ще у двох художніх фільмах, – інформує видання The Independent.

Чи приймає Крейг пропозицію, залишається лише гадати: перед виходом Спектра (24 фільм із серії фільмів про англійського агента Джеймса Бонда), 48-річний актор сказав в одному з інтерв’ю, що він «воліє перекрити собі вени», ніж зіграти знову Бонда. І це попри те, що йому заплатили $ 65 млн за фільм.

Проте, можливо, насправді це зіграє на користь Крейга: «Він зробив геніальний рух. Всім відомо, наскільки керівники люблять його і втратити його у такий вирішальний момент для них не варіант».

Останнім часом в Інтернеті був оприлюднений «офіційний» список кандидатів на роль Бонда. Фаворитами є Ідріс Ельба, Том Хіддлстон, і Айдан Тернер. Той, хто зіграє наступного Бонда, обиратиметься продюсером Барбарою Брокколі.

Sony поки відмовляється коментувати чутки. Крейг у даний час знімається у фільмі Стівена Содерберга Логан Лаки, разом з Ченнінг Татум і Адамом Драйвером.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 00:50 :12