Новини » Економіка

У 2017 році на будівництво і ремонт доріг передбачено 40 млрд грн, – міністр інфраструктури

Ремонт дороги. Фото: Микола Тис/ZIK

Наступного року кошти виділятимуться не лише на дорожній ремонт, а й на системне будівництво автомобільних шляхів.

Про це на брифінгу заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє Укрінформ.

«Як ви знаєте, була виділена рекордна сума на ремонти українських доріг. Є повна підтримка Прем’єр-міністра України, що ця сума має бути подвоєна на наступний рік, але ми повинні ефективно її освоїти. Ми докладемо всіх зусиль, щоб кожна копійка була використана ефективно», – сказав Омелян.

На його думку, сума у 40 млрд грн дасть змогу не лише ремонтувати дороги, а й узятися до системного їх будівництва.

«Мова йде не про невеликі ділянки, а вже про 100-200-300 км. Це те, чого нам бракує цьогоріч. Маючи таку суму на руках, ми можемо запрошувати іноземні компанії приходити на український ринок. Я сподіваюся, що після голосування Дорожнього фонду ми до цього дійдемо. Один з тих механізмів, які ми заклали у проект закону про цей фонд, – це створення наглядової ради, яка складатиметься з представників уряду, парламенту та громадського інспектора», – розповів міністр.

За його планами, саме наглядова рада Дорожнього фонду, виходячи із запитів та потреб областей, розподілятиме кошти – залежно від пріоритетності проектів.

«До кінця цього року ми спільно зі Світовим банком маємо розробити стратегію розвитку автомобільних шляхів України, яка буде дороговказом для наглядової ради», – зазначив Омелян.

Він додав, що наступного року увага може бути зосереджена на південних і східних областях України.

Loading...