Новини » Політика 4 вересня, 2016, 7:38
Наступного тижня оприлюднять списки депутатів з подвійним громадянством

Журналіст і редактор журналу «Публичные люди» Наталія Влащенко заявила, що має докази того, що частина депутатів Верховної Ради має подвійне громадянство.

У неділю, 4 вересня в прямому ефірі каналу «112» Наталя Влащеко оголосила, що має списки депутатів, які під час сесій Верховної Ради перетинали кордон України як громадяни інших країн, зокрема, як громадяни Канади, – повідомляє znaj.

Журналістка обіцяла оприлюднити списки депутатів на наступному тижні. На питання, чому вона не зробит це одразу, відповіла, що хоче отримати повний список таких депутатів, оскільки боїться, що її підозрюватимуть в упередженому ставлені до певних фракцій.

Нагадаємо, в Україні подвійне громадянство не визнається, а подвійне громадянство для державних службовців вважається недопустимим.

Між Україною та іноземними державами, включаючи ЄС та США, відсутні відповідні договори про обмін інформацією щодо осіб, які прийняли громадянство цих країн. Тобто, якщо громадянин України набув громадянство іншої держави, то не позбавляється при цьому українського громадянства і в правових відносинах з Україною надалі визнається лише як громадянин України.

В Україні на даний час відсутня будь-яка відповідальність (ні кримінальна, ні адміністративна) за набуття громадянства іншої держави та за неповідомлення про це відповідні органи державної влади.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 23:21 :49