Новини » Світ

Мережі «підірвав» вірш російського поета про Януковича

Російський поет, співавтор проекту «Господин хороший» Андрій «Орлуша» Орлов, захопив користувачів мережі новим віршем, присвяченим українсьому екс-президенту-втікачу Віктору Януковичу.

Поет опублікував вірш у своєму Facebook, пише Апостроф.

«Батон не забутий, і бабло не забуте! Втікач екс-президент Янукович «відвідав» на яхті місто Волгоград. Спеціально для нього на час екскурсії музейний комплекс «Сталінградська битва» був закритий для всіх інших відвідувачів», – прокоментував свій вірш «Орлуша».

За добу пост російського поета набрав близько 1500 лайків, кілька сотень репостів і масу захоплених коментарів.

«Одразу ж твір ліг на музику про старигана Козлодоєва..», «Тим, хто прийняли Януковича, вірші не подобаються? Ну і й з ними, а тим, хто вигнав Януковича подобається!», «А тікав знатно! Городами, будяками, лопухами... Останніми ледве встигав підтиратися», «Цікаво, він ще і їздить на екскурсії? Дивись ще в Луврі «засічуть» у Джоконди:). А потім буде згадувати в мемуарах, як йому сподобалася картина відомого американського художника Леонардо Дікапріо:):):) (Свідки публічних виступів Януковича з питань мистецтвознавства мене зрозуміють)...», – пишуть у коментарях.

 

 

Loading...