Новини » Економіка 3 вересня, 2016, 6:40
З 1 листопада українці не зможуть вступити у спадок і укласти договір дарування майна

Українці повинні бути готові до того, що з 1 листопада поточного року фактично, вони не зможуть вступити у спадок або оформити угоду до договору дарування – свій будинок потрібно буде викупити.

На підставі постанови Кабінету Міністрів України №231, суб’єкти оціночної діяльності мають право визначати оціночну вартість рухомого і нерухомого майна.

Про це повідомляє Рrotokol.

А в Порядок вчинення нотаріальних дій №296 / 5, затвердженому наказом Міністерства юстиції, чітко прописано, що нотаріуси не можуть засвідчити угоду за договором дарування або вступу в спадщину.

Простому народу до цих пір не зрозуміло, чому нововведення не відмінили, адже, фактично, жоден чоловік не зможе оформити договір дарування і єдиний вихід – це купівля рухомого або нерухомого майна. Те ж саме зі вступом в законну спадщину після смерті близького родича. Виходить, що майно відійде в «руки» держави.

Тепер кожен, хто прийде до оцінювача майна, буде посланий на всі чотири сторони, оскільки суб’єкти оціночної діяльності не мають права виконувати свої прямі обов’язки за договорами дарування та вступу в спадщину. Потім Українці будуть йти на платні консультації до нотаріусів, звідки благополучно вийдуть без жодних підписаних паперів.

До тих пір, поки закон про діяльність суб’єктів оцінки майна буде існувати в даному вигляді, ні одному українцеві не вдасться вступити у спадок і отримати рухоме або нерухоме майно, яке належить йому за попередніми законами.

Будемо сподіватися, що в уряді все-таки схаменуться до першого листопада і переглянуть даний законопроект.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 15:36 :36