Новини » Світ

У Росії затримали блогера за ловлю Покемонів у храмі

У Єкатеринбурзі порушили кримінальну справу стосовно відеоблогера Руслана Соколовського, який опублікував ролик про гру в Pokemon Go в одному з храмів міста.

Про це розповів РИА Новости його адвокат Станіслав Ільченко, – повідомляє Українська правда.

За словами Ільченка, 2 вересня блогера затримали і доставили на допит. У суботу буде суд, який вирішить, заарештовувати його чи ні.

Проти Соколовського порушили кримінальну справу за «порушення права на свободу совісті та віросповідань» і «розпалювання ненависті або ворожнечі, а також приниження людської гідності».

Як відомо, блогер опублікував ролик 11 серпня. Відтоді його подивилися більше 467 тисяч разів.

Під час зйомки відео Соколовський зазначив, що збирається грати в храмі на знак протесту проти законодавства, що забороняє це робити.

«Для мене це повна маячня. Кого може образити, що ти походив зі смартфоном церквою?» – сказав він.

Pokemon GO – безкоштовний додаток, заснований на технології «доповненої реальності» – цифровий і реальний світи з’єднуються, оскільки картинка, яка відображається на екрані смартфона, проектується на локації реального світу.

Одна з головних цілей гри – спіймати Покемона (Pocket Monster – «кишеньковий монстр») – змусила вийти на вулиці, парки, пляжі багатьох людей, повністю зайнятих лише цим процесом.Loading...