Новини » Спорт

Тренер «Карпат» Сергій Зайцев: Поки нема збірників, працюємо разом з дублерами

Зважаючи на паузу в чемпіонаті, пов’язаною із матчами збірних, львівські «Карпати» проводять свою підготовку до чемпіонату на базі в Брюховичах.

Картинки по запросу картинки Тренер Карпат Сергій Зайцев

Детальніше про стан справ Інформаційному центру ФК «Карпати» розповів головний тренер «зелено-білих левів» Сергій Зайцев (на фото).

– Велика кількість наших гравців вирушили до збірних. Для іміджу клубу і для самих футболістів, це, звичайно, добре, але для клубних тренерів не дуже. Як я вже говорив, у нашого тренерського штабу було дуже мало часу на підготовку перед стартом чемпіонату. Тому кожен день, коли ми можемо працювати у повному складі, є дуже важливим. Зараз у нас тривають дворазові тренування, працюємо разом із дублем. Для молоді, звісно, навантаження великі і незвичні, але усі працюють, бо хлопці хочуть себе проявити.

– Чи вже проаналізували матч з «Олімпіком» і зрозуміли, в чому ховався корінь проблеми?

– Звичайно, розібрали, причому дуже детально. Над усіма негативними моментами велася тривала робота, але дозвольте їх не озвучувати, висновки залишаться в середині колективу. Запевняю, що хлопці зрозуміли свої помилки і я дуже сподіваюся, вони більше не повторяться. Я вірю, що в матчі проти «Зірки» уболівальники побачать ту команду, яка була на старті сезону.

– Яка ситуація із травмованими?

– Мікротравми до уваги не беремо. Мисак, Карноза і Кльоц працюють індивідуально, але Дмитро вже зовсім скоро розпочне роботу в загальній групі.

– Чи тримаєте зв’язок зі збірниками?

– Не дуже хочеться відволікати їх від підготовки. Вони мають зосередитися на збірних, де можуть проявити себе на високому рівні. Головне, щоб вдало виступили і повернулися в розташування клубу здорові, мотивовані і з великим бажанням.

– У суботу на Львівщину завітає одеська «Перлина» – суперник «Карпат» у Кубку. Чи плануєте відвідати їхній поєдинок проти «Руха»?

– Обов’язково! Але на вихідні у нас заплановано ще багато різних заходів. Треба буде відвідати матчі команд наших шкіл, подивитися поєдинок U-19 проти київського «Динамо», адже це наш найближчий резерв. Окрім цього на базі проведемо двосторонню гру. Щодо «Перлини», то ми вже володіємо певною інформацією, але все-одно, за їхньою грою подивимося. Словом, роботи вистачає.

 

Loading...