Новини » Економіка 500

Ліквідацію «Укрінбанку» скасовано остаточно

Укрінбанк. Фото: unian.ua

Касаційна скарга Національного банку України залишена без задоволення, а рішення судів першої та апеляційної інстанцій – без змін.

«Після отримання від Вищого адміністративного суду України постанови в повному обсязі Національним банком до суду буде подано заяву про роз’яснення порядку виконання рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 29.04.2016 у порядку, визначеному статтею 170 Кодексу адміністративного судочинства», – повідомили в НБУ.

Подання заяви про роз’яснення судового рішення допускається, якщо воно ще не виконано або не закінчився термін, протягом якого судове рішення може бути подане для примусового виконання.

Раніше Фонд гарантування вкладів фізичних осіб подав заяви в Генеральну прокуратуру і Службу безпеки України про вчинення кримінального правопорушення: за одну ніч приватний нотаріус перереєстрував Укрінбанк на колишнього власника – існувала загроза виведення активів банку.

Нагадаємо, 24 грудня НБУ визнав банк неплатоспроможним, і ФГВФО ввів в банк тимчасову адміністрацію.

Укрінбанк був заснований в 1989 році. Його найбільшим акціонером на 10 липня 2015 року був голова його наглядової ради Володимир Клименко (71,1514%). 

Loading...
Loading...
Loading...