Новини » Політика 31 серпня, 2016, 19:49
Зміна уряду не дала можливості виконати норму бюджетного кодексу, – депутат

Зміна уряду у квітні цього року не дала можливості виконати норму бюджетного кодексу, подача держбюджету-2017 затягується.

Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» сказав народний депутат (БПП) Сергій Рудик.

«Сьогодні ми можемо говорити про затримку з подачею основних напрямків бюджетної політики. На жаль. Зміна уряду в середині квітня не дала можливості виконати норму бюджетного кодексу і подати цей документ до Верховної Ради до 1 квітня, а подали за 2 дні до закінчення сесії влітку. Все, що ми встигли на бюджетному комітеті, це тільки розглянути. На комітеті були пропозиції, ми запропонували Мінфіну до 1 вересня подати основну стратегію роботи уряду з питання державного боргу. Завтра побачимо, чи вони виконали», – зазначив він.

Поряд з цим Рудик висловив сподівання, що уряд не відкличе проект бюджету на наступний рік відразу опісля реєстрації у Верховній Раді, як це було у попередні роки.

Як повідомлялося, раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що пріоритетами бюджету-2017 буде оборона, дороги і децентралізація. Окрім цього Гройсман анонсував підвищення зарплат вчителям.

Нагадаємо, 13 липня Кабінет міністрів України вніс до Верховної Ради проект постанови «Про основні напрями бюджетної політики на 2017 р.» – так звану бюджетну резолюцію, яка передбачає зростання ВВП на 3%, інфляцію 8,1% і курс гривні на рівні 27,2 грн/дол. у 2017 р.

Зазначимо, раніше спікер Ради Андрій Парубій пообіцяв, що проект держбюджету-2017 не розглядатиметься в авральному режимі.

Нагадаємо, що державний бюджет на 2016 р. було прийнято до 04:00 25 грудня. Метод прийняття бюджету і сам документ викликав обурення у депутатів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 04:10 :06