Новини » Регіони 29 серпня, 2016, 16:56
Прокуратура закрила справу стосовно депутата Чернівецької міськради
Ростислав Білик. Фото: molbuk.ua
Ростислав Білик. Фото: molbuk.ua

Кримінальне провадження щодо депутата Чернівецької міської ради Ростислава Білика, якого підозрюють у підкупі виборців на місцевих виборах в 2015 році, закрили, підозрюваного визнали невинним.

Про це сказано у відповіді прокуратури міста Києва на інформаційний запит журналіста 1+1 Олега Тудана, повідомляє molbuk.ua

У документі повідомляється, що 27 травня 2016 року досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо Р. Білика було зупинено у зв’язку з невстановленим місцезнаходженням підозрюваного.

18 липня досудове розслідування у провадженні Р. Білика було відновлено у зв’язку з тим, що він самостійно з’явився до правоохоронних органів, надав покази щодо подій, які мали місце під час підготовки та проведення виборів депутатів до Чернівецької міської ради.

«У подальшому проведенням окремих слідчих дій, у тому числі, допиту свідків, дослідженням письмових доказів у справі, встановлено відсутність у діях Білика Р. складу злочину, у вчиненні якого йому було повідомлено», – повідомляється у відповіді на запит.

«З огляду на вказане 27.07.2016 року процесуальним керівником прийнято рішення про закриття кримінального провадження стосовно Білика Ростислава у зв’язку з відсутністю в його діях складу злочину, передбаченого ч.4 ст.160 КК», – повідомляє прокуратура Києва.

Як повідомляла ІА ZIK, депутат Чернівецької міськради Ростислав Білик, якого підозрювали у підкупі виборців на виборах 2015 року, перебував у розшуку з грудня 2015 року. У Чернівцях з’явився на початку липня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 18:47 :21