Новини » Світ 28 серпня, 2016, 21:08
На Сахалін і Курили рухається тайфун Lionrock: очікують ураган і 5-метрові хвилі

На Примор’я рухається потужний тайфун Lionrock: МНС попереджає про ураганний вітер і хвилі висотою в п’ять метрів. Крім рятувальників, в підвищену готовність приведені війська Східного військового округу, дислоковані в Примор’ї, на Сахаліні і Курилах.

Про ц е повідомляє delfi.lt.

Taifūnas Taivane

Тайфун «Лайонрок» зародився в Тихому океані тиждень тому і рухався на південний захід, однак він змінив напрямок, розвернувся майже на 180 градусів і тепер йде на схід. Зараз тиск у центрі тайфуну становить 945 гектопаскалей, сила вітру в центрі – 45 метрів в секунду, при поривах – до 60 метрів в секунду.

Синоптики оцінюють його як «дуже сильний» і попереджають, що він продовжує нарощувати міць. Портал Accuweather повідомляє, що у вівторок тайфун досягне Японії а потім зміститься у бік Курил і півдня Приморського краю Росії.

За даними регіонального управління МНС, «у зв’язку з активізацією циклонічної діяльності в акваторію Японського моря тайфуну «Лайонрок» з 29 серпня по 31 серпня південну половину краю і східне узбережжя чекають тривалі зливи (понад 100 міліметрів опадів за 12 годин і менше). На Примор’я також насувається шквалистий вітер (до 30-33 м/с).

Начальник прес-служби Східного військового округу полковник Олександр Гордєєв повідомив, що в штабі ВВО, в підпорядкованих об’єднаннях розгорнуті оперативні групи, які відстежують ситуацію і взаємодіють з місцевими органами влади та силовими структурами. «Зведені загони ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного характеру ВВО в Примор’ї і Сахалінської області приведені в підвищену готовність», – підкреслив полковник.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 17:12 :52