Новини » Події 26 серпня, 2016, 12:11
Кольченка після тюремної лікарні відправили у штрафний ізолятор

Незаконно засудженого у Росії українця Олександра Кольченка після повернення з лікарні помістили у штрафний ізолятор нібито за «порушення форми одягу».

Про це у мережі Facebook повідомила член Громадської спостережної комісії Челябінської області Тетяна Щур.

За її словами, у річницю винесення вироку українським заручникам Олегу Сенцову і Олександру Кольченку – 25 серпня – члени ГСК відвідали колонію в Копейську, де Кольченко «відбуває покарання».

«Після повернення з тюремної лікарні, де він проходив обстеження, Сашу практично відразу помістили в штрафний ізолятор через порушення форми одягу: виправши бушлат, він вийшов у локальну зону в майці і шортах», – повідомила Щур.

Вона додала, що на Уралі зараз спекотно і підловити засудженого за порушення форми, якщо буде така потреба – дуже легко.

«Саша, проте, почувається добре, бадьорості духу не втрачає», – зазначила вона.

Члени спостережної комісії сподівалися, що після лікарні Кольченку не доведеться продовжувати відбувати термін, але наразі їхні надії не виправдалися.

Під час візиту члени комісії також передали начальнику колонії дві заяви – одну на ім’я Генерального консула України в Єкатеринбурзі про бажання Кольченка з ним зустрітися, а другу – до начальника колонії щодо дозволу на таке побачення.

Через членів комісії Олександр передав повідомлення на батьківщину: «Привiт! Дуже дякую за пiдтримку. Хоча не все так, як хотiлося, але, як кажуть росiйською: «Скрипим, да едем». Незважаючи на обставини, на те, що заморожують кореспонденцiю, я не припиняю боротьби за кожного листа. Хотiв би попросити вибачення у всiх тих, хто менi напиcав i кому я досi не вiдповiв – перебуваю в інформаційному вакуумi. Всiм дякую! Боротьба триває!».

Нагадаємо, у російській тюрмі в Олександра Кольченка почалися проблеми зі здоров’ям, він втрачає вагу.

25 серпня 2015 року Північно-Кавказький військовий суд в російському Ростові-на-Дону засудив Олега Сенцова та Олександра Кольченка до 20 і 10 років колонії суворого режиму за начебто «підготовку терактів».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 15:48 :50