Новини » Львів 26 серпня, 2016, 10:03
27 серпня у центрі Львова – благодійний ярмарок для підтримки воїнів АТО

У суботу, 27 серпня, у центрі Львова, біля пам’ятника Королю Данилу Галицькому відбудеться благодійний ярмарок на підтримку українських військових, який буде організовано волонтерами Благодійного фонду «Народна підтримка воїнів АТО» у рамках проекту «Перемога починається з тебе!».

Про це 26 серпня повідомляють організатори.

Під час ярмарку за благодійні внески львів’яни та гості міста зможуть скуштувати домашню випічку від львівських господинь, придбати патріотичні сувеніри, книги, картини, сучасні українські словники, ляльки-мотанки та інші саморобні вироби, а також підписати листівки для воїнів на передовій. Усі виручені кошти буде використано на придбання і транспортування необхідних речей для військовослужбовців у зоні АТО.

Проект благодійного фонду «Перемога починається з тебе!» реалізується за підтримки Львівської міської ради з 8 липня 2016 року. У рамках проекту у шести районах Львова було проведено покази документального фільму «Хто, як не ми?» про волонтерів із різних куточків України (автор фільму – волонтер і документаліст Володимир Местина), а також проводяться благодійні ярмарки та збори допомоги для військових у супермаркетах міста. Метою проекту є підвищення громадської активності серед львів’ян.

Довідка.

Благодійний фонд «Народна підтримка воїнів АТО» зареєстровано 26.10.2015 р. До цього часу (починаючи з травня 2014 року) волонтерський актив фонду діяв у рамках громадської ініціативи, що обєднувала декілька волонтерських груп. Основним напрямком діяльності організації є допомога військовим ВСУ, МВС та добровольчим батальйонам у зоні проведення АТО. Додатковими напрямками роботи є гуманітарна допомога жителям прифронтових територій (зокрема, дітям), виготовлення патріотичної поліграфічної продукції, інформаційно-просвітницька діяльність. У роботі фонду наразі задіяно понад 60 волонтерів зі Львова та інших міст.

Контактні особи: Анастасія Горова (координатор проекту), тел.: (068) 919-59-56, Сергій Глотов (керівник БФ «Народна підтримка воїнів АТО»), тел.: (098)-361-90-73, Е-mail: nafront@i.ua.

Час проведення ярмарку: 27 серпня 2016 р., з 13.00 до 18.00.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 21:39 :06