Новини » Світ

На найвідоміших вежах Праги замайоріли синьо-жовті прапори

Двадцять п’яту річницю Незалежності України відзначали й у столиці Чехії – Празі. Чеські активісти ініціативи «Kaputin» вирішили підтримати українців і вивісили український прапор на відомих празьких вежах – Староміській, Пороховій та Їндржіській.

За словами організаторів акції, таким жестом вони не лише висловлюють солідарність і підтримку українському народові, а й намагаються привернути увагу до подій в Україні, особливо серед чехів та туристів. Організатори акції не мали дозволу від муніципалітету на вивішування українського прапора, тому після зауважень адміністраторів веж прапор довелося знімати, передає «Радіо свобода»

«Ми хочемо показати, що ми, прості люди з низів, із вами. А те, що говорить «верхівка», не відповідає дійсності. Ми підтримуємо вас і хочемо, щоб Україна була вільною, незалежною та демократичною країною. Хочемо, щоб люди в Чехії зрозуміли, що відбувається в Україні, і не були байдужими», – сказала виданню Євгенія Чігалова, учасниця  «Kaputin».

Реакція на українській прапор була позитивною – туристи фотографували та плескали, а українці вигукували «Слава Україні».

 

Loading...