Новини » Економіка

На форум Davos Kyiv-2016 зберуться 50 спікерів з 15 країн

У Києві 19-20 вересня пройде третя регіональна сесія Всесвітнього комунікаційного форуму, під час якої учасники намагатимуться відповісти на питання, як побудувати майбутнє без конфліктів.

Про це повідомляють організатори.

Під час дводенної сесії виступлять 50 спікерів з 15 країн, відбудеться 11 панельних дискусій, йтиметься про три історії успіху. Також заплановані одні дебати – таким буде WCFDavos Kyiv 2016.

Програма заходу сформована і доступна на сайті київського форуму. Організатори традиційно збирають лідерів змін – професіоналів із бізнесу, державних органів, громадських організацій і ЗМІ, щоб поділитися досвідом та ідеями ефективного застосування стратегії win-win для вирішення конфліктів в суспільстві, політиці та бізнесі.

«Конфлікти гальмують розвиток, забирають енергію, призводять до криз і втрат. Працюючи над програмою форуму, ми поставили перед собою завдання – зібрати на одному майданчику представників влади, бізнесу, громадського сектора та медіа, щоб обговорити можливості застосування стратегії win-win на різних рівнях взаємодії, – зазначає голова організаційного комітету WCFDavos Kyiv 2016Катерина Засуха. – Провідні експерти-практики поділяться своїм досвідом про те, як вивести відносини зі своїми партнерами, клієнтами, співробітниками та навіть опонентами на якісно новий рівень. Рівень творення і співпраці. Сьогодні громадський запит на таку дискусію величезний».

Крім обговорення таких актуальних питань, як підвищення довіри до державної влади, роль інформаційно-медійних технологій у вирішенні конфліктів, національна економічна безпека і репутаційний капітал бізнесу, суспільства і держави, в рамках форуму відбудеться церемонія нагородження переможців національного етапу престижної міжнародної нагороди C4F Davos Awards. Подача заявок відкрита до 6 вересня. Подробиці – на сайті c4f.forumdavos-kyiv.org. Стати учасником WCFDavos Kyiv 2016 можна, зареєструвавшись на сайті.

Loading...