Новини » Львів

Львівські митники вилучили понад 700 кг контрабандних автозапчастин

Громадян України намагався ввезти велику кількість автозапчастин, вартістю майже 150 тис. грн без сплати митних платежів.

Учора  у пункті пропуску «Рава- Руська – Гребенне» працівники Львівської митниці під час митного контролю в мікроавтобусі знайшли приховані автозапчастини. Їх намагався ввезти смугою спрощеного митного контролю «зелений коридор» житель Львівщини. Про це повідомляє управління комунікацій ГУ ДФС у Львівській області.

Попри те, що громадянин обрав «зелений коридор», чим заявив про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню, митники на підставі аналізу та оцінки ризиків вирішили ретельно доглянути автомобіль, і не помилились. На оглядовому майданчику, в салоні автомобіля було виявлено тормозні диски, тормозні супорта, вакуумні помпи. Загальна вага товару 753,5 кг.

Оскільки громадянин України не заявив працівнику митниці про наявність у нього товару, що перевищує неоподатковану норму переміщення через митний кордон України, його дії мають ознаки порушень митних правил, передбачені ст. 471 МК України.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Товар вартістю майже 150 тис. грн. вилучено.

Справу скерують до суду, який визначить покарання.Loading...