Новини » Львів 25 серпня, 2016, 9:55
«Львівобленерго» спільно з поліцією викрили трьох недобросовісних працівників

У липні 2016 року працівники служби економічної безпеки ПАТ «Львівобленерго» спільно із правоохоронцями викрили трьох працівників Товариства та одного екс-працівника, які за винагороду встановлювали на підприємствах і у домівках споживачів лічильники, що недовраховували кількість спожитої електроенергії на 50-70%. Як наслідок, ПАТ «Львівобленерго» зазнало фінансових і репутаційних втрат.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Львівобленерго».

Завдяки тісній співпраці та спільним зусиллям співробітників Управління захисту економіки Національної поліції України у Львівській області та працівників служби захисту економічних інтересів ПАТ «Львівобленерго» горе-працівників вдалось «зловити за руку» та задокументувати їхню протиправну діяльність.

Вже в серпні цього року енергетики, поліцейські та метрологи попередньо перевірили майже півсотні електролічильників і вилучили 16, в яких були різноманітні пошкодження, у тому числі пломб, зміни схем тощо. Саме таке зовнішнє втручання в лічильник дозволяло маніпулювати з показниками. Тепер прилади обліку вивчають у Львівському науково-дослідному інституті судових експертиз.

Внутрішні перевірки проводитимуть у Товаристві й надалі.

ПАТ «Львівобленерго» закликає усіх клієнтів: «Якщо Ви стали свідком, або постраждали від зловживання з боку працівників, звертайтесь за «Телефоном довіри» ПАТ «Львівобленерго» – (032) 239-23-28. Анонімно та цілодобово».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-24 19:03 :56