Новини » Львів 21 серпня, 2016, 12:15
Хакери зламали листування керівників «ЛНР» щодо провокації у Львові на День Незалежності
Львів
Львів

Група кіберактивістів «КіберХунта» отримала доступ до особистого листування бойовика терористичної організації «ЛНР» з позивним «Грім», який координує інформаційні операції спецслужб Російської Федерації на території Львівщини.

 Частина даних листування передана для публікації волонтерам InformNapalm.

Інформація, що має оперативну цінність, спрямована для розробки в СБУ.

З отриманих матеріалів стало відомо, що агенти РФ планують здійснити провокацію у Львові під час святкування 25-ї річниці проголошення незалежності України. Ми вже зараз можемо оприлюднити деякі факти, оприлюднення яких не завадить роботі оперативників.

Агенти Кремля мають намір зняти квартиру в центрі міста, де планується велике скупчення людей, і включити через потужні колонки заздалегідь підготовлений аудіозапис. На місці запланованої події, ймовірно, будуть перебувати особи, які почнуть відеофіксацію провокації для російських ЗМІ, щоб дати їм можливість представити інцидент «як вияв бажання створити Львівську Народну Республіку», що діє в загальній канві з проросійськими анклавами – терористичними організаціями «ЛНР», «ДНР».

У даний момент російські куратори через своїх агентів намагаються знайти виконавця провокації – людину, яка за певну плату візьметься її реалізувати.

Докладаємо скріншоти перехопленого листування. Телефонний номер затертий, щоб не заважати роботі силовиків.

Варто відзначити, що подібний сценарій вже був реалізований – на День Незалежності України в 1999 році. Тоді група з 20 лимонівців, які прибули з РФ, проникла на вежу будівлі Матроського клубу на площі Ушакова в самому центрі Севастополя. Близько 10 ранку на другому поверсі вежі вони закріпили транспарант «Севастополь – російське місто!», а потім, піднявшись до шпилю, вивісили прапор НБП та почали розкидати листівки антиукраїнського змісту. Для більшого резонансу лимонівці прикували себе до вежі з допомогою зварювальних олівців і ланцюгів.

У перехопленому листуванні куратор згадує про те, що подію буде анонсовано на інформаційному ресурсі «Львівської народної». Можливо, мова йде про одну з соціальних груп, створених в «Фейсбуці» чи «ВКонтакте» для просування фейкової «Львівської Народної Республіки».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-21 00:22 :21