Новини » Львів

У Золочеві стартувала акція «Подаруй солдату книгу»

У військовій частині завжди раді творчим зустрічам

Кожен бажаючий може долучитись до акції «Подаруй солдату книгу», яка стартувала у військовій частині, що дислокується у місті Золочеві Львівської області.

За словами ініціатора акції старшого лейтенанта Романа Теленця, який уже рік  опікується клубною роботою у цій частині, є така потреба, особливо у цей час, коли частина поповнилась новими строковиками. Про це ІА ZIK повідомила журналіст Галина Мельник.

Молоді люди постійно прагнуть пізнавати щось нове, тому керівництво частини намагається якомога частіше у час дозвілля організовувати для військовослужбовців зустрічі з цікавими особистостями, проводити  захоплюючі екскурсії, приміром, унікальними замками «Золотої підкови».

Стосовно бібліотеки, то її облаштують у холі військової частини, поки немає спеціально обладнаного приміщення. Для цього вже замовили відповідні стелажі. А от з книгами – проблема, через високі ціни.

Начальник клубу військової частини каже, що будуть раді будь-яким книгам. Хотілось би наповнити бібліотеку якнайбільше українською літературою, як класичною, так і теперішньою, новаторською.

Висловився Роман Теленцьо і про те, що у частині завжди будуть раді й авторським зустрічам як із знаменитими, так і маловідомими письменниками та, загалом, творчими особистостями.

Щодо доставки книг, то передати їх можна «Новою поштою», або ж доставити на контрольно-пропускний пункт військової частини: вул. Січових стрільців, 37, м. Золочів Львівська область, чи іншим способом, узгодивши деталі за телефоном: 067-9113263 (Роман Теленцьо, керівник клубу).

 

Loading...