live
Новини » Політика

У перший тиждень роботи Львівського НАБУ до нього звернулось близько 20 осіб

У перший робочий тиждень роботи Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро до нього із заявами звернулося близько 20 громадян, але багато їхніх звернень не належали до компетенції НАБУ.

Про це повідомив директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушанський.

Він розповів, що у перший робочий тиждень безпосередньо приймав заяви і звернення від громадян.

«Основне перше враження таке, що справді, на жаль, наші громадяни не знають нашої підслідності і не знають наших повноважень. Але вони йдуть із наболілим, і я їх розумію, тому що не було такого органу, не було кому поскаржитися», – сказав Лопушанський.

Він додав, що поки штат Львівського теруправління не укомплектований, він намагається особисто поспілкуватися з відвідувачами і пояснити, коли той чи інший випадок не належить до підслідності НАБУ або там узагалі не вбачається складу злочину.

За словами Лопушанського, є випадки, коли люди скаржаться на комунальні служби або «взагалі на стан життя в Україні». Водночас він додав, що оскільки запланований невеликий штат управління, співробітники НАБУ не зможуть приділяти час справам, які не належать до їх підслідності.

Окрім того, Лопушанський повідомив, що цього тижня вже мав дві зустрічі з громадськістю і на 25 серпня запланована ще одна зустріч на тему громадського контролю за судовою гілкою влади.

Як повідомлялося, 12 серпня відбулось офіційне відкриття Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України.

Юрисдикція теруправління поширюється на вісім областей – Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську та Хмельницьку. Підслідними НАБУ є судді, депутати, керівний склад державних органів і органів місцевого самоврядування.

Довідка ІА ZIK.

10 грудня 2015 року директор НАБУ Артем Ситник підписав указ про створення Львівського територіального управління.

14 грудня 2015 року розпочався відкритий конкурс з обрання його керівника.

7 червня 2016 директором Львівського теруправління НАБУ призначено юриста Тарас Лопушанського. Він став переможцем конкурсного відбору з-поміж 47 кандидатів.

Loading...