Новини » Львів 454

У Львові на станції «Підзамче» зупинятиметься три поїзди

Станція «Підзамче» користується попитом серед пасажирів львівського напрямку. Окрім швидкісних денних поїздів, на ній робитиме зупинку і нічний поїзд № 91/92 Львів – Київ.

Про це повідомляє прес-центр Укрзалізниці.

Поїзд № 91/92 Львів–Київ зупинятиметься на станції «Підзамче» з 25 серпня в напрямку зі Львова. Поїзд відправлятиметься на три хвилини раніше, о 22:55. Він прибуватиме на станцію «Підзамче» о 23:06 і відправлятиметься о 23:08.

На станції «Підзамче» у Львові роблять зупинки також швидкісні поїзди Інтерсіті+ № 741/742 Дарниця–Трускавець–Дарниця та № 743/744 Дарниця–Львів–Дарниця. ПАТ «Укрзалізниця» продовжує запроваджувати європейську практику, коли в межах великих міст існує кілька залізничних зупинок, щоб розподілити пасажиропотік та зменшити навантаження на головну станцію міста. Такий підхід дозволяє пасажирам економити час і обирати найбільш привабливий для себе вокзал. Окрім того, це дозволяє зменшити навантаження на інфраструктуру міста.

Раніше повідомлялося, що за місяць позитивно оцінили зручність користування зупинкою швидкісних поїздів на станції «Підзамче» більше тисячі пасажирів.

Loading...
Loading...
Loading...