live
Новини » Регіони 236

На Рівненщині хочуть змінити систему тендерів, щоб уникнути закупівлі російських товарів

Проект постанови Рівненської обласної ради «Про особливості проведення закупівель за бюджетні кошти товарів, робіт та послуг» зареєстровано на сайті Рівненської облради.

 Про це інформує власкор IA ZIK.

Проектом передбачається:

«1. Розпорядникам коштів обласного бюджету затвердити на сесії обласної ради єдиний стандарт тендерної документації при закупівлі товарів, робіт та послуг за кошти обласного бюджету.

2. Управлінням та департаментам облдержадміністрації узгодити дану документацію з профільними постійними комісіями обласної ради.

3. При розробці тендерної документації обмежити можливість внесення на тендер товарів, робіт та комплектуючих походженням з Російської Федерації на основі постанови Верховної Ради України від 27 січня 2015 року №129, враховуючи економічні санкції, що введені Європейським Союзом та рядом провідних світових держав стосовно Російської Федерації».

Як ми вже повідомляли, на Рівненщині виникла скандальна ситуація із закупівлею за бюджетні гроші шкільних автобусів, які мають «російській слід». Основні деталі автобусів виготовлені у Росії.

З цією метою на наступну сесію планують винести питання про відповідальність окремих чиновників.

Прес-служба місцевого СБУ розповсюдила повідомлення, що про тендер службу повідомили вже після його проведення.

Нагадаємо, сесія Рівненської облради має відбутися 8 вересня.

 

Loading...
Loading...
Loading...