Новини » Львів

НАБУ і прокуратура активізують слідство у справі щодо «Стіни» Яценюка

Арсеній Яценюк на місці облаштування українсько-російського державного кордону. Фото: Кравченко Андрій/УНІАН

НАБУ й Антикорупційна прокуратура активізують слідство у справі щодо проекту фортифікаційної споруди «Стіна» на кордоні України з Росією.

Про це повідомив директор НАБУ Артем Ситник, відповідаючи на запитання журналістів під час відкриття Львівського територіального управління НАБУ.

«Розслідування фактично почалось з нуля. Коли порушувалася справа, ми знали, що є такий проект, і почали розслідування, щоб з’ясувати, були там розкрадання чи ні, бо були певні публікації, що, можливо, там є розкрадання», – зазначив він.

За його словами, справа ця сама по собі складна організаційно: «Є цілий ряд споруд, які будувалися, їх потрібно оглядати і проводити будівельні і технічні експертизи. Це не зовсім проста справа, за якою можна дати відповідь за декілька днів».

Також Ситник повідомив, що зараз Антикорупційна прокуратура заслухала стан слідства за цією справою, надані вказівки, і детективи з прокурорами їх виконують.

«З урахування того, що ця справа вже починає набувати резонансу, слідство по ній буде, звичайно, активізовано», – додав глава НАБУ.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро ще з березня веде розслідування за фактом розкрадання коштів на будівництві «Стіни» («Європейського валу») на кордоні з Росією.

Як відомо, стратегічний проект «Стіна» був затверджений Кабінетом Міністрів України на чолі з Арсенієм Яценюком 5 вересня 2014 року. Фортифікаційна споруда мала складатися із бетонних загороджень, контрольно-слідових смуг, сигналізацій і ровів, щоб перешкоджати проникненню на територію України ворожої військової техніки.

Як повідомлялося, у п’ятницю, 12 серпня, відбулось офіційне відкриття Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України.

Loading...