Новини » Львів 12 серпня, 2016, 10:47
На Яворівському полігоні курсанти проходять курс молодого бійця

Елементи тактичної вогневої та психологічної підготовки почали вивчати курсанти-новобранці Національної академії Сухопутних військ на Яворівському полігоні. Після курсу молодого бійця вони складуть військову присягу.

Про це йдеться у сюжеті програми новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00).

Ще два місяці тому курсанти грали у футбол та складали шкільні іспити, а тепер зробили перший крок до лав тих, хто захищає Україну. Вони вже долають спеціальні та приховані перешкоди і вміють вести прицільний вогонь під час атак на тренувальному полі.

«Ми долаємо смугу перешкод, наша – мета впевнено пройти її. У болоті, все слизьке, мокре. Змучились, але впевнено йдемо і не здаємося», – розповів курсант Національної академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного Юрій Святий.

Допомагають новобранцям опанувати військову справу викладачі академії, які мають реальний досвід бойових дій на Донбасі.

«Моделюємо їм ситуації, з якими вони зіштовхнуться у ході бойових дій, а також формуємо у них почуття плеча побратима», – наголосив викладач Академії Сергій Данчевський.

Сімсот першокурсників свідомо обрали військовий фах. Хтось про це мріяв із дитинства, а для когось прикладом стали рідні.

«Я собі цивільної професії навіть не уявляв. Для мене офіцер – це показник. Приклад батька та брата для мене є найліпшим стимулом. Я знаю, що треба захищати свою країну», – сказав курсант Андрій Кулачок.

«Змінилося ставлення суспільства до армії, молодих людей тощо. Хлопці розуміють, що треба захищати державу і тому обирають професію справжніх чоловіків», – переконаний начальник збору Національної академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного Михайло Івасюк.

Впродовж 20-ти днів першокурсники проходитимуть курс молодого бійця на Яворівському полігоні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 08:10 :10