Новини » Львів 11 серпня, 2016, 13:38
Жодних підстав для задоволення позову фірми братів Дубневичів до ZIKу немає, – правник

Фірма одіозних нардепів братів Дубневичів «КРТ», яка засвітилась у численних розслідуваннях журналістів ZIKу про мільйонні зловживання на тендерах «Укрзалізничпостачу», через суд намагається спростувати інформацію журналістів. Під час останнього розгляду справи позивачі навіть попросили перерву, мовляв, мають ще додати до матеріалів правову позицію компанії.

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

У статті «Конверт розпечатано» журналісти медіа-холдингу ZIK викрили незаконну діяльність «конвертаційного центру», до якого входило понад 160 «підприємств-метеликів». Відносини з цими фірмами мала і підконтрольна нардепам братам Дубневичам «Корпорація КРТ».

Ще у лютому цього року ТОВ «Корпорація КРТ» звинуватила «Західну інформаційну корпорацію» у поширенні буцімто недостовірної інформації. Із того часу триває судова тяганина. На черговому розгляді справи позивачі попросили перерву, бо, мовляв, хочуть письмово виготовити заперечення і додати його до матеріалів справи.

«Сьогодні на засідання було подано низку клопотань, спрямованих на те, аби довести викладену і в поясненні, і в запереченнях на позовну заяву правову позицію корпорації», – розповів представник ІА ZIK Володимир Кондратюк.

«Ми вважаємо, що жодних юридичних чи фактичних підстав, щоб позов був задоволений, абсолютно немає», – наголосив Володимир Кондратюк.

Раніше на адресу компанії ZIK надійшов обурливий лист від колективу «Корпорації КРТ». За дивним збігом обставин у всіх підписах працівників підприємства, які були поставлені під листом, виявилась дуже схожа каліграфія. Медіа-холдинг ZIK вважає цей лист спробою тиску на незалежний ЗМІ. Та навіть у залі суду адвокат фірми Дубневичів Роксолана Костур вимагала закриття незручного для одіозних братів інформаційного сайту.

Також раніше директор «Корпорації КРТ» Олег Місьонг озвучив неправдиву інформацію про те, що ZIK буцімто програв «КРТ» справи у суді.

«Ми вже виграли близько десяти судових справ за поширення неправдивої інформації газетою «Експрес» та навіть ZIKом», – хвалився пан Місьонг.

Про те, що зловживання «КРТ» не є вигадкою журналістів ZIKу, свідчать як матеріали репортерів інших ЗМІ, так і розслідування, які останнім часом все частіше ведуть проти одіозної корпорації. Зокрема, після відкритого листа журналістів ZIKу перевірку здійснить і Генеральна прокуратура.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 01:40 :35